Pro restaurace a gastro podniky připravujeme odborná školení, která vám pomohou zdokonalit vlastní marketing a zaplnit váš podnik hosty. Školení jsou půl i jednodenní a probíhají na Praze 2 v příjemné a pro kurz plně vybavené učebně. Součástí kurzů je občerstvení a možnost doptání se lektorky na vzešlé otázky po školení přes mail. Termíny i detaily školení vypíšeme už brzy.

Školení pro restaurace

 

█ Internetový marketing pro restaurace

Online propagace: PPC reklama, Facebook, geolokační služby, mailing, web, náklady a vyhodnocování úspěšnosti

Zjistěte, jak na internetu efektivně propagovat váš podnik. Na kurzu získáte kompletní přehled online metod propagace s dobrými příklady z praxe. Zjistíte kolik propagace stojí a jak je časově náročná. Naučíte se, jak aktivity navzájem srovnávat a vyhodnocovat jejich úspěch. Formou drobných auditů si rovnou prověříte, jak je na tom váš online marketing.

Sociální sítě a geolokační služby pro restaurace

Jak na Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, TripAdvisor, Foursquare, Yelp, Zomato

Vše co jste chtěli vědět o tom, jak je možné využít sociální a geolokační sítě pro restauraci a gastronomii obecně (a neměli jste čas to zjišťovat). Kurz vám pomůže zorientovat se v nabídce sociálních a geolokačních sítí, poodhalit jak fungují a zda jsou vhodné pro marketing právě vašeho businessu. Praktická část kurzu vás naučí, jak s jednotlivým nástroji pracovat, ukáže tipy a fígle, které z vás udělají protřelého sociálního dravce. V neposlední řadě vás kurz seznámí s nejmodernějšími trendy marketingu na sociálních a geolokačních sítích. Kurz probíhá formou workshopu, který zohledňuje potřeby a zaměření účastníků. 

█ Jak na Facebook: praktický workshop

Rozhraní Facebooku pro správu stránky a reklam, reporting a analytická část

Naučte se ovládnout Facebook prakticky. Prozradíme vám tipy a triky, jak spravovat stránku profilu včetně vedení propagace k získávání více hostů i fanoušků podniku. Kurz je velmi praktický, s ukázkami vedení komunikace v rozhraní Facebooku. Součástí jsou příklady kvalitní komunikace a funkčních kampaní restaurací a food projektů.

█ Budování vztahu s hostem a jeho loajalita

Jak si udržet zákazníka a pečovat o něj: rezervační systémy, věrnostní systémy a komunikace s hosty

Zjistěte jak budovat vztah s hosty a pečovat o ně. Řeč bude tedy o rezervačních systémech, věrnostních systémech a také o hodnocení a zpětné vazbě od hostů. Z části formou přednášky a z části formou praktického workshopu.

█ Celodenní školení 3 v 1

Celodenní školení, kde proberete všechna témata z půl denních kurzů. Jde o náročný a informacemi nabitý kurz, kde se kombinují přednášky a cvičení. Výhodou je zvýhodněná cena oproti návštěvě jednotlivých kurzů.

Individuální školení pro restaurace

Nevyhovuje vám téma a náplň našich školení? Uděláme vám individuální školení na míru.

>> Ozvěte se nám