Otevíráme krám

Posted by on Pro 4, 2014 in O nás | One Comment

Je to tady a cesty zpět není. Pryč je období, kdy jsme remcaly, jak to ostatní dělají špatně a být to na nás, děláme vše úplně jinak a bude to samozřejmě úplně geniální. Ta tam je období relativně jistých a pravidelných příjmů garantovaných zaměstnavatelem. Odzvonilo časům, kdy na nás automaticky čekala dávka práce a teplý kancl. Je na čase dělat to po svém a ukázat, co v nás je.

Rozhodly jsme se opustit všechny slasti i strasti zaměstnaneckého života a rovnýma nohama jsme se vrhly do budování vlastní firmy. Ať už je to v našem věku čistá nerozvážnost, nebo geniální tah jak zúročit naše zkušenosti, odvahu a prudký intelekt (ehm..), každopádně je to Good Point.

IMG_2659

Good Point – první online marketing pro restaurace v ČR

S veškerou láskou k marketingu, jídlu a restauračním zařízením zakládáme první marketing zaměřený na gastronomii. Těšíme se z každé nově navázané spolupráce a úspěšné kampaně. Prožíváme každý neúspěch a především hledíme vstříc světlým gastronomickým zítřkům, kdy profesionální marketing bude pro restaurace takovou samozřejmostí, jako dobře vybavená kuchyň a prvotřídní šéfkuchař.

Zatím jsme na startu. Budujeme kancelář (víte, kolik marketérek je potřeba na vymalování kanceláře?) stejně jako naši vizuální tvář a internetovou stopu. A opravdu moc nás to baví a těší. Držte nám palce.

1 Comment

  1. Zuzka Zahradníkovic
    9.12.2014

    Ahoj Lucko a ostatní marketérky :-) Moc Vám fandím a držím pěsti, aby se Vás drželo podnikatelské štěstí :-) Pusu Zuzka

    Reply

Leave a Reply