Jsme tři marketingové profesionálky s dlouholetou praxí v komunikaci

Rozhodly jsme se spojit svoji lásku k jídlu, restauracím a foodprojektům s naší specializací a vytvořily jsme společně
Gpoint – první individuální marketing zaměřený na restaurace a gastro projekty.

pruhledna-vypomucka

Proč to funguje

Každá z nás má svoji specializaci a různé zkušenosti, díky tomu vytváříme výbornou kombinaci, která se dobře doplňuje. Lucie Poláchová má pestré zkušenosti s rezervačními systémy a analýzou dat restaurací. Zajímá se o branding restaurací. Lucka Henychová pracovala řadu let v online marketingové agentuře, kde pomáhala klientům získávat nové zákazníky pomocí internetové reklamy, emailingu a sociálních sítí. Kateřina Hlatká se specializuje na copywriting a PR, pomáhá být restauracím lépe vidět a slyšet.

Čísla místo slibů

Děláme výkonnostní marketing. To znamená, že naše práce vám přinese konkrétní výsledky, které dokážeme změřit. Zajímá nás především to, kolik vám reklama a marketingové aktivity přivedou reálných hostů do restaurace. Naše aktivity dokážeme ve většině případů vyhodnotit na úroveň rezervace a návštěvy restaurace. Víme přesně, která reklama se vám vyplatí a na kterou byste měli raději rychle zapomenout.

Budujeme značku

V Praze je zhruba 4000 restaurací. Kolik z nich dokážete vyjmenovat? Být zapamatovatelný je v této konkurenci zásadní. Dobrou restauraci dělá samozřejmě skvělá kuchyně, servis a prostředí. To je vaše práce. Restauraci dělá ovšem také značka. To umíme my. Branding neboli budování značky dá podniku jedinečnou tvář. Od webu, přes interiér restaurace a servis, až po komunikaci s hosty po tom, co opustí podnik – vše působí jako jednolitý promyšlený celek. Branding nemusí znamenat nákladné změny a velkolepé přestavby. Je to způsob myšlení. Značka říká světu, že víte, kdo jste, co chcete a kdo jsou vaši zákazníci. Gpoint vypiplá vaši značku do posledního detailu a naučí ji pracovat ve váš prospěch.

Kontaktujte nás

Máte zájem s námi spolupracovat? Potřebujete naplnit vaši restauraci? Ozvěte se nám, nejlépe na email lucie@marketingprorestaurace.cz